No•Dol Collagene

No•Dol Collagene është një suplement ushqimor me përmbajtje glukozamine, kondroitine, MSM, mangani, artiglio del diavolo dhe aloe barbadensis.

Glukozamina, dhe kondroitina janë përbërësit e kartilagjeve të atikulacioneve. Artiglio del Diavolo, ndihmon në funksionimin e artikulacioneve, ndërsa mangani ndihmon në zhvillim e indeve lidhore dhe mirëmbajtjen e kockave.

Perdorimi: Rekomandohet 2 herë në ditë nga 1 tabletë.
Paketimi: 60 kapsula.

  • Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “No•Dol Collagene”