Propolgola Spray Manuka

Propolgola Spray Manuka është suplement ushqimor me bazë ekstraktesh propolisi dhe erisimo, mjaltë Manuka 500 MGO* dhe vaj esencial Manuka. Erisimo zbut dhe qetëson mukozat dhe kordat e zërit duke eleminuar ngjirjen dhe lehtësuar rrugët e sipërme të frymëmarrjes. Vaji esencial i Manukës ka efekt balsamik, zbut sekrecionet bronkiale. Mjalti i Manukës, me origjinë nga Zelanda e Re, prodhohet nga nektari i luleve të Manukës. Vjen nga një ambient i pakontaminuar, i pastër dhe i pasur me substanca natyrale, me densitet të lartë dhe me shumë shije.

Perdorimi: Këshillohen 4-5 sprucime në ditë. Të aplikohet direkt në kavitetin e gojës. Të tundet mirë para përdorimit.

  • Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Propolgola Spray Manuka”