IFIRMACOMBI 15mg/ 12.5 mg x 28 tableta

0 Lekë
(irbesartan/hidroklortiazid)
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0-2170
(irbesartan/hidroklortiazid)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
FARMACI DITE E NATE 35Durres Rruga Taulantia Lagjja nr 10699910010
FARMACI ARDI TIRANEKomuna e Parisit Selite e Vogel Tirane 0692089899
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI NEFRI KORCEKORCE0695261695
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI DITE E NATE 2Rruga Mine Peza Pallati 254 kati i pare
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ALBI FIERFier682275543
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI DITE E NATE 46Durres0699910010
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI SPAHIU 2 TIRANETIRANE
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI FARMANET ALBANIA 7Rruga GEORGE W.BUSH ZONA KADASTRALE 8150
FARMACI DITE E NATE 36Rruga KOZMA NASKA, LAGJIA KNG I ELBASANIT, ELBASAN
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI DITE E NATE 26PALLATI ME SHIGJETA TIRANE
FARMACI DITE E NATE 40Tirane Rruga Ali Demi Godina 72 Tirane0699910010
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI DITE E NATE 5Tirane Rruga Elbasanit KULLA PARK GATE
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
Farmaci Orange Farmaci 017Korce0698693562
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
Farmaci AS Tirane Rruga Naim Frasheri pll 17 kt 1 0686495454
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
Farmaci ANICA GROPAFier Rruga Kastriot0694572662
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci Dite e Nate 42Fier Lagjja 29 Nentori Rruga Rauf Nallbani
FARMACI DITE E NATE 23Komuna e Parisit nr.6/305 Tirane0699910010
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci DITE E NATE 43SHKODER
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI EMA (Rr.Bardhyl)Tirane0684054733
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DITE E NATE 17Rruga Xhanfize Keko Kompleksi Lala Tirane0699910010
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.