Hyaluron Impulse

€40.50
Kapsula trajtuese per lekure te thate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1349

- Rivendosin elastictetin e lekures

- Reduktojne rrudhat e para te mimikes dhe sherbejne si agjente kunder plakjes se lekures

- Ideale gjate udhetimit,kur lekura juaj duket e lodhur dhe e stresuar

Perdorimi: Aplikoni Perberjen e kapsules ne fytyre,sy dhe qafe

Paketimi: 50 kapsula

Perberja: Acid Hialuronik

Sistemi I Peptides se dyfishte

Myristyl Pentapeptide-8

Myristyl Tetrapeptide

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.