CoQ10 100 mg Softgels

2 670 Lekë
Koenzima Q10 kontribuon ne prodhimin e energjise qelizore dhe lufton radikalet e lira.
Availability: Out of stock
SKU: 11062

Koenzima Q10 është një përbërës i ngjashëm me vitaminat, e cila luan një rol thelbësor në prodhimin e energjizë qelizore. Koenzima Q10 gjendet në trup e përqëndruar tek zemra, mëlcia dhe veshkat, dhe prodhimi i saj fillon dhe bie me rritjen e moshës. Sipas studimeve koenzima Q10 ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetit të zemrës dhe sistemit vaskular.

Përdorimi: 1 kapsulë 1 ose 2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 50 kapsula xhelatinoze

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Koenzima Q10

100 mg

*

Përbërës të tjerë: Kapsulë xhelatinoze, vaj ulliri organik ekstra i virgjër, tokoferole mikse, lecitin luledielli, dioksid silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.