DEFENCE COVER COLOUR CORRECTOR

1 600 Lekë
Korrigjues i ngjyres se lekures ne trajte emulsioni, i cili siguron nje mbulim maksimal te imperfeksioneve dhe nje pamje shume natyrale.
Availability: In stock
SKU: 11121

Fale pigmenteve te mikronizuara qe permban neutrazion ngjyren e kuqe, te zbehte apo dhe mavijosjet e lekures.

E disponueshme ne tre lloje:

  • 301 VERT

Neutralizon skuqjen e lekures (e pershtatshme per lekurat qe skuqen, kuperoze, rosacea, shenja te kuqe ne lekure dhe eritrosis).

  • 302CORAIL

Neutralizon ngjyren blu/vjollce (e pershtatshme per mbulimin e rratheve te zinj, mavijosjes dhe venave varikoze).

  • 303 VIOLET

Neutralizon ngjyren e zbehte te lekures duke i rikthyer asaj shkelqimin.

Permban:

Pigmente te mikronizuara

Perdorimi: Aplikoni produktin ne zonat problematike dhe me pas aplikoni fondatinen tuaj te preferuar.

 

E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

Pa arome, pa konservues, pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.