DEFENCE B-LUCENT PROTECTIVE CREAM SPF 50

€19.84
Krem antinjolle me Spf 50. Ideal per lekure me njolla qe kerkon mbrojtje maksimale dhe efekt antinjolle njekohesisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2324

Perfshirja e mbrojtjes te larte UV (SPF 50) dhe perberesit e veçante aktiv, mbrojne lekuren cdo dite nga zhvillimi i hiperpigmentimit te shkaktuar nga dielli, duke parandaluar formimin e njollave te erreta dhe perkeqesimin e atyre ekzistuese. Ribalancon prodhimin natyral te melanines. Ideal edhe si baze pe make up-in.

Permban:  

Gentisat Metili: Nje substance natyrale e fituar nga rrenja gentianes. Ndihmon ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.  

Peptidi biomimetik: Pengon sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen) dhe frenon enzimat e perfshira ne procesin e sintezes se melanines.

Lipo-amino acid: Pengon sinjalin qe shkakton melanogjenezen.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes ne fytyre, qafe dhe dekolte pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.