Crema Liposomia Azione Urto BIO&VEGAN

3 960 Lekë
Krem antirrudhe dhe rigjenerues. I pershtatshem per lekurat me rrudha te theksuara.
Availability: Out of stock
SKU: 0667

Liposome te sojes - arrijne te depertojne deri ne shtresat me te thelle te lekures, duke ushtruar nje efekt te fuqishem antioksidant dhe antirrudhe.

Acid hialuronik me tre pesha te ndryshme molekulare - hidraton lekuren deri ne shtresat me te thella.

Vaj argani - efekt te fuqishem ushqyes dhe antirrudh.

Vaj jojoba - rigjeneron qelizat e lekures.

Perdorimi: Aplikoni kremin 2 ose me shume here ne dite, per se paku tre muaj. Ideal per tu perdorur si nje krem rigjenerues gjate nates.

Paketimi: 50 ml

Bio. Vegan. E testuar per Nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.