DEFENCE XAGE PRIME REVITALISING SMOOTHING CREAM

3 470 Lekë
Krem antirrudhe per moshat e reja, per lekurat normale dhe mikse.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2137

Krem i cili permireson qendrueshmerine, elasticitetin dhe hidratimin e lekurave normale dhe mikse. Ka nje teksture kremoze, lehtesisht te perthithshme nga lekura. E le lekuren te bute, te lemuar e plote shkelqim. Ideal per tu perdorur gjate neteve te nxehta te veres si dhe si baze per make up-in.

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks qe stimulon rritjen e aktivitetit te fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyral, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakti Lychee: I pasur me polifenole, mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga rrezatimi UVA dhe UVB. Hidraton lekuren, duke permiresuar shkelqimin e saj.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe mbremje ne fytyre dhe dekolte pas pastrimit te lekures. Perdoreni pas serumit Skinergy per nje efekt me te mire.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DEI KUTALLI / BERAT0695375292
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI ARDIANE MEDHASHKODER RRUGA JERONIM DE RADA0682060132
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
FARMACI VLADIRruga Irfan Tomini Tirane0675124488
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PRANVERAFier
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.