Balancing Cream

2 500 Lekë
Krem balancues per kujdesin e lekures se kombinuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0997

- Balancon permbajtjen e lipideve te (zonave te thata dhe te yndyrshme) te lekures

- Absorbon sebumin e tepert dhe le siperfaqen e lekures mat.

- Hidraton dhe qeteson lekuren.

Perdorimi: Aplikoni rregullisht kremin ne mengjes dhe ne mbremje.
I pershtatshem si baze MAKE-UP

Paketimi: 50ml

Perberja: Krundet e orizit

Ekstrakti i algave te kuqe (Condrus crispus)

 Aloe vera

Puder poliamide

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.