Balancing Cream

2 500 Lekë
Krem balancues per kujdesin e lekures se kombinuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0997

- Balancon permbajtjen e lipideve te (zonave te thata dhe te yndyrshme) te lekures

- Absorbon sebumin e tepert dhe le siperfaqen e lekures mat.

- Hidraton dhe qeteson lekuren.

Perdorimi: Aplikoni rregullisht kremin ne mengjes dhe ne mbremje.
I pershtatshem si baze MAKE-UP

Paketimi: 50ml

Perberja: Krundet e orizit

Ekstrakti i algave te kuqe (Condrus crispus)

 Aloe vera

Puder poliamide

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.