TRIDERM CINQUE BARRIER CREAM

€13.53
Krem barriere dizenjuar posacerisht per lekurat sensitive ndaj agjenteve te jashtem. Siguron nje film mbrojtes ne lekure duke parandaluar keshtu skuqjen, irritimin dhe reaksionet alergjike.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0424

Bazuar ne formulimin tre fazor mbron lekuren nga agjentet atmosferik pa penguar frymemarrjen e saj.

Rekomandohet te perdoret per te parandaluar: dermatitin e kontaktit alergjik dhe dermatitin atopik.

Permban:

Vaj mineral: zbut dhe mbron lekuren.

Polimere barriere: mbron lekuren nga substancat e tretshme ne uje dhe ne yndyrna.

Vajra silikoni: jo okluzive, zbusin dhe mbrojne lekuren.

Perdorimi:

Aplikoni kremin 1-2 here ne dite, para apo pas irritimit te lekures.

Paketimi: 50 ml

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.