Stretch Mark Cream

3 000 Lekë
Krem bimor me permbajtje te larte te vajit te mangos, vitamines C dhe vitamines E, per kujdesin efektiv te shenjave te dhe strijave ne trup.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2708

- Redukton ndjeshem strijat e formuara

- Parandalon formimin e strijave vecanerisht gjate shtatzanise.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje dhe masazhoni me butesi.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Siegesbeckia orientalis

Magnifera Indica (Vaj mango)

Octyldodecanol

Vitamin C

Vitamin E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.