Stretch Mark Cream

€24.30
Krem bimor me permbajtje te larte te vajit te mangos, vitamines C dhe vitamines E, per kujdesin efektiv te shenjave te dhe strijave ne trup.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2708

- Redukton ndjeshem strijat e formuara

- Parandalon formimin e strijave vecanerisht gjate shtatzanise.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje dhe masazhoni me butesi.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Siegesbeckia orientalis

Magnifera Indica (Vaj mango)

Octyldodecanol

Vitamin C

Vitamin E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.