Detox Cream

3 200 Lekë
Krem detoksifikues per lekuren.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2157

- Eleminon toksinat qelizore

- Stabilizon ekuilibrin natyral te lekures

- Mbron lekuren nga stresi oksidativ

- Efekt hidratues

- Emolient

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Peptidet e Avokados,

Ekstrakt majaje

Vitamin E

Vitamin C

Acid Hialuronik

Izomerat I sakaridit

ISIS

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.