Detox Cream

3 200 Lekë
Krem detoksifikues per lekuren.
Availability: In stock
SKU: 2157

- Eleminon toksinat qelizore

- Stabilizon ekuilibrin natyral te lekures

- Mbron lekuren nga stresi oksidativ

- Efekt hidratues

- Emolient

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Peptidet e Avokados,

Ekstrakt majaje

Vitamin E

Vitamin C

Acid Hialuronik

Izomerat I sakaridit

ISIS

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.