DEFENCE XAGE RICH REMODELLING LIFTING BALM

3 880 Lekë
Krem dite antirrudhe, i pershtatshem per lekura te maturuara te thata dhe shume te thata.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2122

Rekomandohet: Per te bere lekuren me kompakte dhe per te reduktuar rrudhat e theksuara, si pasoje e niveleve te uleta te hormoneve. Baze e shkelqyer per make up-in.

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Genistein: Izoflavon soje qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

Lipodipeptide: Bejne te mundur minimizimin e renies dhe rrudhosjes se lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre dhe dekolte, pas pastrimit te lekures. Per te rritur efektivitetin perdoreni pas serumit SKINERGY.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BRAISIN Tirane Tirane UNIVERSITETI BUQESOR ,KAMEZ0692231683
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.