DEFENCE MY AGE RENEWING DAY CREAM 50 ml

4 000 Lekë
Krem dite antirrudhe per moshat mbi 50 vjec, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave. Ka teksture te lehte, te bute dhe perthithet shpejt nga lekura.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10751

Kombinim i aromave delikate te luleve dhe te detit. Bazuar ne kompleksin “Skin Resiliency” dhe i pasur me vitamine C, ky krem lufton tharjen e lekures, njollat kafe dhe humbjen e elasticitetit te shkaktuar nga ulja e nivelit te hormoneve. Pas aplikimit te kremit lekura do te jete e hidratuar, me kompakte dhe me shkelqim.

Rekomandohet: Per te forcuar elasticitetin e lekures dhe per te ruajtur bukurine dhe rinine edhe pas te pesdhjetave, duke permiresuar aftesine natyrale te lekures per te perballuar plakjen dhe demet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

Permban:

Kompleksi “Resilience Skin”: Sinergji mes perberesve te vecante si:

- Perberes aktiv nga petalet e trendafilit DAMASK: Nxisin rigjenerimin dhe aktivizimin e fibroblasteve.

- Polisakaride BIOTEKNOLOGJIKE: Kompesojne efektet e menopauzes ne lekure, duke permiresuar komunikimin midis epidermes dhe dermes.

Vitamina C: Antioksidant i fuqishem qe permireson shkelqimin e lekures dhe ndihmon ne parandalimin e njollave kafe.

Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe qafe ne mengjes, pas pastrimit te fytyres. Shmangni kontaktin me syte.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.