Defence Xage Ultimate Lifting remodeling cream

€31.43
Krem dite dhe nate me efekt antirrudhe dhe lifting te lehte. I pershtatshem per lekura normale dhe mikse.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2270

Rekomandohet: Per te bere lekuren me kompakte dhe per te reduktuar rrudhat e theksuara, si pasoje e niveleve te uleta te hormoneve. Baze e shkelqyer per make up-in.

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Genistein: Izoflavon soje qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

Lipodipeptide: Bejne te mundur minimizimin e renies dhe rrudhosjes se lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre dhe dekolte, pas pastrimit te lekures. Per te rritur efektivitetin perdoreni pas serumit SKINERGY.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr 2-Parruc-SHSH-PARRUC -Lagjja Qemal Stafa,Bulevardi Zogu i 1 0693246542
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI JURI LACLa�0695613353
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI PRANVERAFier
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Garcinia Cambogia
€17.42
Picture of DEFENCE COLOR LIP DESIGN
€7.29
Picture of Depurativo antartico, 500 ml
€25.11
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.