Iperidrella - Crema Giorno BIO&VEGAN

€27.14
Krem dite i pershtatshem per lekurat normale dhe mikse. Hidraton dhe normalizon prodhimin e yndyres. Parandalon dhe redukton rrudhat si dhe mbron lekuren nga ndotja dhe rrezet e diellit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0705

Mund te perdoret i kombinuar me trajtimin “GLYCOLIC ACID” ose me vete si krem dite. I pasur me ekstrakt aloe, mullage, barin e pezmit, grejpfrut, si dhe vitaminat C, E.

Perdorimi: I kombinuar me trajtimin “GLYCOLIC ACID”, rekomandohet te perdoret ne mengjes pas aplikimit te kremit me acid glikolik me perqendrime te ndryshme. Si trajtim me vete rekomandohet aplikimi i kremit ne mengjes para ekspozimit ne diell.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.