Melafadin Day protection

3 000 Lekë
Krem dite me SPF 20 I cili parandalon formimin e njollave ne lekure.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1348

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes pas pastrimit te fytyres.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Acid Lipoaminik

Solucioni Diacetyl Boldine

Ekstrakti bimor SORR,

Ekstrakt I algave te kuqe

ISIS

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.