DEFENCE B-LUCENT SKIN-EVENING FACE CREAM SPF 15

€19.44
Krem dite qe parandalon njollat kafe dhe zvogelon intensitetin e atyre ekzistuese.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2624

Krem fytyre per reduktimin e njollave ekzistuese dhe parandalimin e njollave te reja. Ribalancon prodhimin e melanines dhe ofron mbrojtje mesatare dielli (SPF 15). Ideal edhe si baze per make up-in.

Permban:

Gentisat Metili: Nje substance natyrale e fituar nga rrenja gentianes. Ndihmon ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.  

Peptidi biomimetik: Pengon sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen) dhe frenon enzimat e perfshira ne procesin e sintezes se melanines.

Lipo-amino acid: Pengon sinjalin qe shkakton melanogjenezen.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes ne fytyre, qafe dhe dekolte pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.