Crema Mani Oro BIO

€14.98
Krem duash me arome te lehte te agrumeve te Bolgheri-t, ideal per perkujdesjen e duarve dhe thonjve. Formule te pasur me veti te fuqishme hidratuese.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0668

Permban:

Vaj ulliri, dyll blete dhe qumesht blete te kombinuar me gjalpe Shea dhe ekstrakte organike vegjetale - ushqejne dhe zbusin lekuren e duarve.

Vitamine E - ushtron efekt antioksidues dhe antirrudhe.

Boronice dhe pantenol – efekt zbutes per lekuren dhe forcues tek thonjt.

Perdorimi: Aplikoni kremin tek duart sa here ta ndjeni te nevojshme, masazhohet butesisht derisa te perthithet plotesisht.

Paketimi: 100 ml

Organik, I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitDuart dhe thonjte
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.