Crema Cellule Staminali BIO&VEGAN

€21.87
Krem fytyre ideal per lekura te thata dhe me rrudha te theksuara.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0651

Permban:

Qeliza staminale te molles - parandalojne plakjen dhe ndihmojne ne ridensifikimin e lekures.

Ekstrakt pjeshke dhe qumesht blete – kane veprim te fuqishem antirrudhe.

Vaj argani dhe vaj trendafili - ndihmojne ne rigjenerimin qelizor dhe kane efekt antirrudhe.

Vaj jojoba dhe vaj avokado - rrisin elasticitetin e lekures.

Gjalpe trendafili (i pasur me omega 3, omega 6 dhe vitamine C) - hidraton lekuren dhe stimulon sintezen e prodhimit te kolagjenit.

Gjalpe Shea - veprim emolient, e le lekuren te bute dhe te hidratuar.

Perdorimi: Aplikohet ne mengjes e ne mbremje pas pastrimit te fytyres. Ideal si baze make up-i.

Paketimi: 30 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveDr.Taffi
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.