Crema Viso Aloe Therapy BIO&VEGAN

€23.49
Krem fytyre me teksture te lehte, lehtesisht i aplikueshem ne lekure.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0596

Permban aloe vera, ekstrakt kamomili, bisabolol, alantoine, vitamina, vaj bajame, vaj orizi, vaj ulliri  dhe shea butter, te cilat te kombinuara se bashku ushtrojne nje efekt te fuqishem hidratues, ushqyes, qetesues, mbrojtes dhe rigjenerues per te gjitha tipet e lekures. Vecanerisht e pershtatshme per lekuren e ndjeshme te  bebes apo femijes suaj.

Perdorimi: Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre, masazhohet lehtesisht derisa te perthithet plotesisht nga lekura.

Paketimi: 50 ml

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.