DEFENCE MAN ENERGISE REVITALISING CREAM-GEL

€19.84
Krem fytyre revitalizues per meshkuj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10404

Permban:  

Polisaharidi bioteknologjik: Lufton radikalet e lira dhe mbron nga faktoret e mjedisit.

Arginina: Hidraton dhe zbut lekuren.

Kreatina: Derivat aminoacidesh qe promovon vitalitetin e lekures.

Perberes aktiv ftohes: Absorbohet menjehere dhe jep nje efekt freskues qe zgjat.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne darke.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Specifikime
Sipas trupit Meshkujt
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.