PROXERA NOURISHING HAND CREAM

€8.10
Krem hidratues dhe mbrojtes per duart e dehidruara, te cara e te plasaritura. Rinderton barrieren hidrolipidike te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0406

Permban:

Sistemi Osmoprotektor =  30% glicerine + alginat:  Kombinim i perberesve higroskopike qe mbajne ujin ne siperfaqe te lekures duke formuar nje strukture tridimensionale e cila siguron hidratim dhe mbrojtje te lekures.

Polisakaridi i derivuar i serines dhe akacias: Serina eshte aminoacidi kryesor i faktorit hidratues natyral te lekures. Kombinuar me polisakaridin qe rrjedh nga akacia, minimizon humbjen e ujit trans-epidermal dhe mbeshtet nivelet e duhura te hidratimit ne lekure.

Perdorimi: Aplikojeni disa here ne dite sipas nevojes dhe vecanerisht pas larjes se duarve. Masazhojeni derisa te perthithet plotesisht.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PHARMAWEST (Rr.Kavajes)Rruga e Kavajes Tirane0697008888
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI SHENGJERGJI 3Lagjja nr.15 Rruga Aleksander Goga Durres0692060320
Farmaci FARMASOLTirane Rruga Muhamed Gjollesha pll 40 shk3 ap18042228223
FARMACI DITE E NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Duart dhe thonjte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.