TRIDERM AD EMOLLIENT CREAM

€20.66
Krem hidratues dhe mbrojtes per lekurat me dermatit atopik. Vecanerisht i pershtatshem ne kushte klimaterike te ngrohta.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10759

Krem hidratues me teksture te lehte. I formuluar me nje numer te vogel perberesish per tu pershtatur mire me lekura shume te ndjeshme, te tilla si ajo e te porsalindurve/femijeve dhe gjithashtu per te minimizuar acarimet (tharje, kruajtje dhe skuqje te lekures) dhe reaksionet e mundshme te lekures.

Permban:

Glicerine: Veprim hidratues dhe mbrojtes.

AD-RESYL®: Perberes i vecante, aktiv, shume funksional, i cili ribalancon mikrobioten e lekures. Parandalon tharjen, kruajtjen dhe skuqjen e shkaktuar nga dermatiti atopik.

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te pastruar dhe te thate dhe masazhojeni butesisht mbi lekure. Aplikojeni sipas nevojes, madje disa here ne dite.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci ARMIR FARMA 2Tirane Rruga Barrikadave0694250110
FARMACI DITE E NATE 14TIRANE RRUGA E KAVAJES NJESIA 1
FARMACI DITE E NATE 21Rruga Mihal Grameno Nr.9/180 Tirane0699910010
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Bio Vita Tirane Kashar Rruga Thoma Koxhaj0692070331
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.