DEFENCE HYDRA5 OPTHYDRA Nourishing Moisturising

€21.87
Krem hidratues i pershtatshem per lekura te thata dhe shume te thata. Efekt qe zgjat deri ne 24 ore.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2612

Permban:

DetoxHyal5:  Bazuar ne nje kombinim te perberesve aktiv te bimeve detoksifikuese dhe acidit hialuronik ne 5 pesha te ndryshme molekulare per te hidratuar lekuren dhe per te forcuar mekanizmat e saj mbrojtes kunder stresit oksidativ te perditshem. 

Ekstrakt i  Cistus incanus: Bime mesdhetare e pasur me polifenole qe kryen nje efekt te fuqishem antioksidues lufton radikalet e lira endogjene (shkaktuar nga frymemarrja qelizore) dhe ekzogjene (shkaktuar nga rrezet UV, ndotja).

Ekstrakt i Ginostema: Fuqizon funksionin mbrojtes te lekures dhe mekanizmat natyral te detoksifikimit.

Acidi Hialuronik: Me 5 pesha te ndryshme molekulare siguron hidratim te thelle  ne te gjitha shtresat epidermale: ne siperfaqe per te luftuar dehidrimin dhe ne brendesi per te rivendosur rezervat e ujit te lekures.

Shea butter dhe vaj jojoba: Emolient dhe ushqyes te lekures.

Ekstrakti Imperata cilindrica: Ruan ekuilibrin e ujit ne lekure.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne mbremje pas pastrimit te lekures ose pas serumit per te fuqizuar efektin e ketij te fundit.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.