Crema Dermopurificante BIO

2 900 Lekë
Krem hidratues, i pershtatshem per lekura te yndyrshme me tendence akneike. Perthithet menjehere nga lekura.
Availability: In stock
SKU: 1912

Permban:

Propolis - redukton skuqjen dhe inflamacionin.

Burdock (rrodhje) - efekt dermopurifikues.

Oksid zinku - absorbon yndyren e tepert te prodhuar nga lekura.

Vaj argani - efekt antirrudhe.

Acid hialuronik, aloe vera, altea dhe mullage - efekt te fuqishem hidratues.

Vitamina A, C dhe E - efekt antioksidant.

Perdorimi: Aplikoni kremin pas pastrimit te fytyres 1 ose me shume here ne dite, sipas nevojes. Rekomandohet te kombinohet me Crema Opacizzante, qumeshtin pastrues dhe tonikun dermopurifikant.

Paketimi: 30 ml

Bio. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.