Crema Colorata

€18.39
Krem hidratues me ngjyre (BB cream) per fytyren i pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0653

Permban:

Ekstrakt aloe, mullage, qeliza staminale te molles, vaj argani, vitamin E dhe acid hialuronik, - efekt te fuqishem hidratues dhe antirrudhe.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes, pas pastrimit te fytyres. Vendosni nje sasi te vogel kremi ne qender te fytyres dhe perhapeni ate ne te gjithe fytyren.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.