ACTEEN HYDRAMAT SEBUM - NORMALISING CREAM

1 350 Lekë
Krem hidratues per lekura te yndyrshme te prirura per akne. Perthithet lehtesisht nga lekura, pa e lene ate te yndyrshme. Minimizon prodhimin e yndyres, ka efekt antimikrobial si dhe parandalon formimin e pikave te zeza dhe te bardha ne lekure.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2632

Permban:

Kompleks bakteriostatik: rregullon perhapjen bakteriale.

Acidi Piruvik: Ka efekt bakteriostatik dhe komedolitik.

Metil cisteine: Normalizon prodhimin dhe sekretimin e sebumit.

Perberesit hidratues (ure hidroksietili dhe trimetilglicine): Favorizojne absorbimin e ujit ne shtresat epidermale te lekures.

Nilon: Struktura mikroporoze e cila i siguron lekures nje efekt "mat".

Acidi oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton yndyren e tepert, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne te gjithe fytyren, pas pastrimit te lekures. Ideal si baze per make up-in.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI DITE E NATE 20 RRUGA 4 DESHMORET TIRANE0699910010
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AMOS (F.KRUJE)FUSHE KRUJE LAGJJA PUNETORI KRUJE0672960195
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci Orange Farmaci 06 ElbElbasan Lagja aqif Pasha nr7/440-n.70698263223
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.