ACTEEN HYDRAMAT SEBUM - NORMALISING CREAM

1 350 Lekë
Krem hidratues per lekura te yndyrshme te prirura per akne. Perthithet lehtesisht nga lekura, pa e lene ate te yndyrshme. Minimizon prodhimin e yndyres, ka efekt antimikrobial si dhe parandalon formimin e pikave te zeza dhe te bardha ne lekure.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2632

Permban:

Kompleks bakteriostatik: rregullon perhapjen bakteriale.

Acidi Piruvik: Ka efekt bakteriostatik dhe komedolitik.

Metil cisteine: Normalizon prodhimin dhe sekretimin e sebumit.

Perberesit hidratues (ure hidroksietili dhe trimetilglicine): Favorizojne absorbimin e ujit ne shtresat epidermale te lekures.

Nilon: Struktura mikroporoze e cila i siguron lekures nje efekt "mat".

Acidi oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton yndyren e tepert, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne te gjithe fytyren, pas pastrimit te lekures. Ideal si baze per make up-in.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci LOISTirane Rruga Siri Kodra, blv i ri pran Asllan Lala0675454949
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
LIFEMED SHPK (Farmaci Imifarma 4)Tirane Rr Fortuzit0674089009
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI IBRO FARMABulevardi Zhan D'Ark,Tirane0684021112
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.