Ipernutrella - Crema Notte BIO&VEGAN

4 850 Lekë
Krem i cili ushqen lekuren dhe redukton rrudhat gjate nates.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0706

Nderkohe qe ju jeni duke fjetur Ipernutrella ushqen dhe ndihmon ne reduktimin e rrudhave fale efektit sinergjik te ekstakteve te sumbullarit dhe aloe vera, te kombinuar me kompleksin e vitaminave A, C, E dhe lipozomeve te sojes. Gjithashtu eshte e pasur me vaj jojoba dhe gjalp shea per te hidratuar ne thellesi lekuren tuaj. Mund te perdoret I vetem ne rutinen tuaj te mbremjes ose I kombinuar me produktet e tjera te linjes “GLYCOLIC ACID”.

Perdorimi: I kombinuar me trajtimin “GLYCOLIC ACID”, rekomandohet te perdoret ne mbremje pas aplikimit te kremit me acid glikolik me perqendrime te ndryshme. Si trajtim me vete rekomandohet aplikimi i kremit ne mbremje pas pastrimit te fytyres.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.