Caviar luxury cream

€40.50
Krem ideal antirrudhe me efekte te jashtezakonshme te ekstraktit te havjarit:
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10235

- Rigjeneron dhe rivitalizon lekuren

- Redukton rrudhat

- Rrit elasticitetin e lekures

- Mban lekuren te hidratuar

- I jep lekures nje ndjesi delikate dhe te bute

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje .

Paketimi: 50 ml

Perberja: Ekstrakt Havjari

Ekstrakt majaje

Acid Hialuronik

Izomerati i sakaridit

Ekstakt mendafshi

Vitamine E

Ideal nese kombinohet me Caviar Ekstrakt Ampula.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KITAIRDA CANIDIBER BURREL SHESHI DEMOKRACIA 0686452229
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.