Skin resurfacing balm

€21.06
Krem ideal SOS me formulim vegjetal per te gjitha llojet e lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1138

- Trajton eritemat, skuqjet e lekures.

- Rekomandohet per trajtimin e lekures pas trajtimit me lazer ose dermoabrazionit.

- Stimulon proliferimin e qelizave,nxit keratinizmin dhe rigjenerimin e shpejte te lekures.

- Efekt antiinflamator.

- Efekt antibakterial.

- Efekt emollient.

Perdorimi: Rekomandohet perdorimi ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 70 ml

Perberja: Ekstrakte bimore: (Ruscus Aculeatus, Centella Asiatica, Calendula Officinalis, Horse Chestnut and Echinacea),

- Bisabolol

- D-panthenol

- Farnesol

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.