Color Corrective cream

€21.87
Krem Korrektor, mbulues dhe mbrojtes me spf 30
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2236

- Zbardh njollat e lekures

- Redukton hiperpigmentimin

- Astringjent natyral dhe reduktues i poreve

Perdorimi: Apikoni ne fytyre per uniformizim te ngjyres dhe per korrektim te zonave te caktuara te lekures.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Age spot corrector (substance active nga bima e sojes)

Ekstrakt SORR (kompleksi bimor)

Ekstrakt i kerpudhes se zeze (Fomes Officinalis)

Vitamin A

Kompleks mineralesh

Filtra UVA/UVB

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.