Lifting and Recovery Cream

3 500 Lekë
Krem lifting me efekt te shpejte, qe stabilizon balancen hidrolipidike te lekures dhe rrit elasticitetin e saj. Parandalon rrudhat dhe i redukton ato ne thellesi dhe ben qe lekura te rifitoje shkelqimin e saj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1079

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes dhe /ose ne mbremje.

Paketimi: 50ml

Perberja: Proteinat e tersheres.

Vitamine A

Skualane

Vitamine C

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JORI_TRTIRANE te fusha aviacionit0694838942
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI FARMAVITTA 29 (ELB)Lagja Kongresi i Elbasanit Elbasan
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI LUTI DYLI_SHKODERTRUSH_SHKODER
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.