ACNET CREAM TREATMENT

1 650 Lekë
Krem lokal trajtues dhe parandalues i akneve te lehta ose te moderuara.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10771

Permban:

Acidi  salicilik  1 %: Rregullon sebumin, ka veti bakteriostatike. Punon ne te gjithe komponentet e akneve ne fytyre (kontrollon sekretimin e sebumit, efekt keratolitik, bakterostatik)

Retinoidi: Ka efekt keratolitik dhe ndihmon ne uljen e inflamacionit. 

Acidi Glikolik 5% : Pengon krijimin e komedoneve dhe zhvillimin e tyre.    

Perdorimi: Pas pastrimit te lekures, aplikohet nje here ne dite lokalisht ku ndodhen aknet, mundesisht ne mbremje. Ne mengjes rekomandohet perdorimi i kremit te diellit. 

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
Farmaci Efigjenia PaciKorce Lagjja 1 Blv Republika 0677126777
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI JURI LACLa�
FARMACI BRAISIN Tirane Tirane UNIVERSITETI BUQESOR ,KAMEZ0692231683
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
Farmaci Sidorela DidoKorce Lagjja 4 Rr Todi Vogli 0692300577
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
FARMACI RAMA_DIPESHKOPI_DIBER
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
LIFEMED SHPK( Farmaci Imifarma 1)Tirane Rr Myslym Shyri pll1 shk 3 ap 490674089009
FARMACI SAGEL DURRESDURRES0694570851 / 0682001311
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.