DEFENCE SUN MELTING CREAM 50+

1 650 Lekë
Krem mbrojtes me Spf 50 per lekure normale dhe te thate.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2839

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

- Mbron nga demtimet afatshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne.

- Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.

- Mbron nga demtimet afategjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:  

Filtra UVA dhe UVB

Kompleks Pro-Repair:  nje sinergji e vecante mes perberesve aktiv si:  

Niacina: Lufton demet biologjike, duke forcuar mbrojtjen natyrore te ADN-se dhe mekanizmat e rigjenerimit.

Beta-Glukan / L-karnitine: Patente perberesish qe stimulojne sistemet e mbrojtjes natyrale te lekures, dhe luftojne kunder radikaleve te lire.

Vitamina E: Ka veti antioksiduese.

Perdorimi: Aplikojeni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme ose cdo dy ore.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915733 / 0692915783
FARMACI HYSENAJ PASKUQANPASKUQAN TIRANE0695766086
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI CELA F.KRUJEFushe Kruje0698746101
Farmaci Elda DurresLagj. nr 13 plazh Zona 8518 Durres0695537294
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane Rruga Haxhi Dalliu, pallati 200, kt 10692031031
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
FARMACI POLICI_TRTREGU USHQIMOR,KOMBINAT TIRANE688126332
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko NR.3 Kashar Tirane0699910010
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE0696290554
Farmaci ORANGE farmaci 033Fier Lagjja 15 Tetori0692209778
FARMACI LORI KJKavaje0692602626 /55247747
FARMACI BRAISIN Tirane Tirane UNIVERSITETI BUQESOR ,KAMEZ0692231683
FARMACI FARMA ELDRI TIRANEBlloku Gintash,Laprak TIRANE0695505377
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI RIGERS 1_TRMEZEZ,KODER nr1,TIRANE 0692108919
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MY CLINICTirane Rruga Ali Demi 0696996675
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci Nr 2-Parruc-SHSH-PARRUC -Lagjja Qemal Stafa,Bulevardi Zogu i 1 0693246542
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI SILVA (SILVANA MANALLARI)Rruga Don Bosko Tirane0696278414
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI IBRO FARMABulevardi Zhan D'Ark,Tirane0684021112
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI SOLE ELELBASAN
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci Sole 2Elbasan Lagj Emin Matraxhiu, RR Kozma Naska0672644188
FARMACI Nr 9 Rruga e Kavajes,mbrapa poliklinikes 9 Tirane0692346936
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
Farmaci Orange Farmaci 017Korce0698693562
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
FARMACI DITE E NATE 2Rruga Mine Peza Pallati 254 kati i pare
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI PHARMABEST 2 SHKODERSHKODER Rr'Fetih Dizdari'God 3-katshe 0672944273
FARMACI Nr 13Sarande085222137/0693463531
FARMACI EDEN_SHKODERLagja Skenderbeg_SHKODER697575034
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI RINARruga Kastriotet Koder Kamez Tirane0685648212
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci ELISA Berat Lagjja OTLLAK Rruga nacionale0694272152/0677176342
FARMACI ROMA 13 Tirane Tirane MATERNITETI I RI0682033380
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI SANDRI 2_KOKORCE692568812
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI FU -FARMA Tirane
FARMACI AMOS (F.KRUJE)FUSHE KRUJE LAGJJA PUNETORI KRUJE0672960195
FARMACI SUPERFARMA Rr Vllazen Huta nr 119-Tirane0694278526
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
FARMACI HYKA BeratKutalli Berat698933553
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.