Latte Solare Protettivo SPF 50 - Viso e Corpo

€24.79
Krem mbrojtes ndaj diellit, ne trajte qumeshti, me faktor mbrojtes SPF 50. Ideal per ditet e para nen rrezet e diellit, gjate diteve te nxehta dhe per lekurat sensitive qe skuqen, perfshire dhe lekuren sensitive te bebeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1905

Ofron mbrojtje te larte ndaj rrezeve UVA-UVB nderkohe qe zbut dhe hidraton lekuren tuaj fale pranise se vajit te luleve monoi, arganit, avokados dhe ullirit. Ndihmon n zbut e marrjen e nje ngjyre te njetrajtshme duke parandaluar djegien nga dielli, skuqjen e lekures dhe eritemat. Aplikohet dhe perthithet lehtesisht nga lekura.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure dhe masazhojeni ate 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

Paketimi: 150 ml

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

 

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.