Latte Solare Abbronzante Nutriente 6 SPF - Viso e

€20.66
Krem mbrojtes ndaj diellit, per fytyren dhe trupin me faktor mbrojtes SPF 6. I pershtatshem per lekura me tonalitet mesatar ne te erret ose per ato qe kane marre ngjyre.
Availability: In stock
SKU: 1616

Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre intensive, graduale dhe qe zgjat. Prania e vajit te luleve monoi hidraton dhe qeteson lekuren, vaji i arganit dhuron nje efekt antirrudhe, ndersa vaji i ullirit dhe i avokados rrisin elasticitetin e lekures. Perthithet lehtesisht nga lekura.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell dhe masazhojeni ate. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

Paketimi: 200 ml

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.