Sun Shield SPF 50 +

€28.35
Krem mbrojtes per fytyren me specter te gjere UVA dhe UVB. Rekomandohet per te gjitha tipet e lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2718

Rekomandohet per lekuren e tipit te 1 (lekure shume e bardhe e pigmentuar). Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA, UVB. I testuar dermatologjikisht.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekure 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 75 ml

Perberja:

 

• Bis-etilhekziloksifenol tetoksifenil triazine: filtra UVB and UVA 

• Metilen bis-benzotriazolil tetrametilbutilfenol: Filtra UVA 

• Etilhekzil triazone:Filtra UVB 

• Dioksid Titaniumi: Mikro-filtra fizik UVA dhe UVB

• Ectoin®: Nje substance e prodhuar nga mikro-organizmat, e cila mbron qelizat nga i nxehti, i ftohti dhe rrezet UV.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.