Rich Eye Contour Cream

2 700 Lekë
Krem me cilesi te larte qe mbron dhe kujdeset per zonen sensitive perreth syve.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1131

- Parandalon dhe trajton rrathet e erret te syve,borsat dhe shenjat e lodhjes se lekures.

- Me veti te theksuara antirrudhe.

Perdorimi: Aplikoni ne lekuren e pastruar ne zonen e syve ne mengjes dhe darke.

Paketimi: 30 ml.

Perberja: Vaji macadamia

Izomerat sakaridi

Acid hialuronik

Vitamine A

Vitamine E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.