Brucia Snel Crema BIO&VEGAN

€34.02
Krem me efekt dobesues, tonifikues dhe anticelulit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0621

I pasur me perberes aktiv si: jod dhe kafeine te kombinuar me fucus, karnitine dhe  caj jeshil zvogelon masen yndyrore te lokalizuar ne stomak dhe ije. Ka efekt tonifikues fale centella, sumbullares, gjalpit shea, vajit te susamit, vajit te embrionit te grurit dhe gjithashtu ndihmon ne largimin e lengjeve te teperta nga organizmi fale bimes se urthit, geshtenjes se kalit dhe ruscus. Te gjitha keto permes nje procesi te dyfishte: Se pari rrit qarkullimin e gjakut dhe me pas nepermjet lipozomeve te sojes ben te mundur dergimin e lendes aktive deri ne qelize, aty ku ajo ushtron efektin.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne zonen e deshiruar dhe masazhojeni derisa te perthithet.
Per meshkuj dhe femra. Nuk rekomandohet ne shtatzeni. Mund te perdoret gjate ushqyerjes se bebes me gji, por jo ne zonat ku bebi ka kontakt (si psh gjoksi).

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.