Crema Antimacchie - Hyper White BIO

€32.16
Krem me efekt zbardhues. Trajtim intensiv i cili redukton dhe parandalon njollat ne fytyre, trup dhe duar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2260

I pershtatshem per tu perdorur gjate gjithe vitit, per te gjitha tipet e lekures, edhe per ato sensitive. Permban gjithashtu filtra mbrojtes ndaj diellit, qe parandalojne krijimin e njollave. E pasur me acid glikolik 2%, derivate aktive te soya-s dhe lipozome. Acidi glikolik i kombinuar me yarrow (bari i pezmit), ndihmon ne stimulimin e rigjenerimit qelizor. Derivatet aktive te soya-s inhibojne enzimen, e cila merr pjese ne prodhimin e melanines dhe lipofuscines(pigmenti i plakjes).

Perdorimi: Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje, pas larjes se fytyres me SWEET BIO-PEELING LIQUID SOAP dhe perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION, vetem ne zonat problematike (nuk shperlahet).

Paketimi: 50 ml 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.