Vitamin C & Sea Buckthorn Moisturizer

2 300 Lekë
Krem me funksion zbardhues dhe rigjenerues per lekure te kombinuar ose te thate me shenja hiperpigmentimi, tonalitet jo te njetrajtshem, akne ose imperfeksione te tjera.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vitamin C & Sea Buckthorn Moisturizer ndihmon lëkurën që të ruajë hidratimin dhe likidet e tjerë jetësorë, që i nevojiten për të promovuar elasticitetin, shkëlqimin dhe shëndetin e saj. Vitamina E ndihmon në përmirësimin e imperfeksioneve të tjera, të zakonshme për lëkurat sensitive dhe të kombinuara.

Përdorimi: Pasi të këni pastruar lëkurën, aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar derisa të përthithet krejtësisht.

Paketimi: 59 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.