TRIDERM BABY&KID PROTECTIVE CREAM 20% ZINC OXIDE

850 Lekë
Krem me nje teksure te bute qe perthithet lehtesisht dhe mbron lekuren e bebeve nga irritimet. I pasur me oksid zinku 20%, pantenol, alantoine dhe vitamine E. Ideal per tu perdorur pas nderrimit te pelenave.
Availability: In stock
SKU: 11296

Permban:

Oksidi i zinkut 20%: Ka veti qetesuese dhe riparuese. Ideal per te trajtuar skuqjen dhe acarimin e lekures.

Alantoine dhe Pantenol: Riparojne lekuren.

Vitamina E: Ka efekt antioksidues dhe hidratues.

Gjalpi Shea: Gjalp vegjetal qe zbut dhe mbron lekuren, gjithashtu qeteson skuqjen dhe riparon lekuren.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekuren e bebes, vecanerisht ne zonat e irrituara(skuqura). Perdoreni pas nderrimit te cdo pelene.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI LORI KJKavaje55247747
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI FLORITirane
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci KAMEL Tirane(Qyteti Nxenesve)Tirane Qyteti Nxenesve0684068144 ,0694265298
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
MEGATEK SHATirane, Kashar Katund i Ri superstrada TR-DR km60692090222/0035542388306
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Products specifications
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.