AHA Face Cream

3 000 Lekë
Krem me perberje te acideve te frutave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3048

- Eleminon qelizat e vdekura

- Redukton pikat e zeza

- Zvogelon madhesine e poreve

- Efekt keratolitik

- Efekt hidratues dhe emolient

Perdorimi: Aplikoni kremin vecanerisht ne darke. Ideal nese kombinohet me microsilver-serum.

Keshille: Tregohuni te kujdesshem gjate dites kur ekspozoni lekuren ndaj rrezeve UV te diellit. Rekomandohet perdorimi i Face Guard Advanced.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Acid glikolik

Acid malik

Acid tartarik

Acid citrik

Izomerati i sakaridit

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci "NARDI" MollaRruga Lord Bajron Laprake TIRANE0682051222
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.