Crema 2% - Sweet Cream

€24.70
Krem me perqindje te vogel te acidit glikolik 2%, i pershtatshem per trajtim antirrudhe per lekurat sensitive dhe kuperoze.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0795

Acidi glikolik zbardh dhe shkelqen lekuren tuaj. Gjithashtu kremi ka dhe efekt qetesues fale prezences se mullages se bardhe, mullages se thjeshte, barit te pezmes, mjaltit dhe aloes gjithashtu mbron lekuren nga rrezet e diellit fale pranise se filtrave UVA dhe UVB.

Perdorimi: Perdoret per trajtim 30 ditor. Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION dhe para perdorimit te Iperidrella (ne mengjes) and Ipernutrella (ne mbremje).

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.