PROXERA KERATOFF 10% UREA CREAM

1 450 Lekë
Krem me ure 10%, per trajtimin dhe parandalimin e gjendjeve deskuamuese, pllakave kutane dhe hiperkeratozat. Ka efekt hidratues dhe zbutes. Nxit diferencimin e keratinociteve dhe redukton proliferimin, duke rivendosur nje barriere hidrolipidike.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0404

Permban: 10% ure, sodium laktat, trigliceride, glukonolaktone.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne pjeset e prekura dhe perhapeni derisa te absorbohet plotesisht. Perseriteni aplikimin, nese eshte e nevojshme, 2 ose me shume here ne dite. Per format veçanerisht te agravuara, rekomandohet te perdoret ne kombinim me Proxera Lipogel.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI MUCAJ_VOREVORE0692624747
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI DITE E NATE 18Rr Hoxha Tasim Tirane0699910010
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI DITE E NATE 7Tirane Tek Brryli
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI FLORITirane
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.