Vitaforce C Cream

3 600 Lekë
Krem me veti te fuqishme antirrudhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2347

- Mbron lekuren nga radikalet e lira

- Rigjeneron dhe I jep vitalitet lekures

- Tonifikon dhe hidraton.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

Ideal nese kombinohet me serumin Vitaforce C skin complex, per nje efekt te dyfishte.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Vitamin C

Vitamine E

Acid hialuronik

Ekstrakt Limoni

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.