Vitamin E Cream 28,000 IU

2 670 Lekë
Krem me vitamine E per lekure te thate ne fytyre dhe trup i cili redukton dhe shenjat e moshes ose te plageve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • I përqëndruar me vitaminë E
  • Ushqen dhe rigjeneron lëkurën

Ky krem është i formuluar me përqëndrimin më të lartë të vitaminës E e cila hidraton dhe rigjeneron lëkurën. Për të rritur efektet natyrale të vitaminës E është shtuar dhe vaji i embrionit të grurit i cili lufton radikalet e lira. Ekstrakti i Rodiolës mbron lëkurën nga faktorët e dëmshëm të mjedisit.

Përdorimi: Aplikoni kremin në fytyrë dhe trup sipas nevojës. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EGNATIA_ELELBASAN686033036
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.