DEFENCE MY AGE RENEWING NIGHT CREAM

4 000 Lekë
Krem nate antirrudhe per moshat mbi 50 vjec, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave. Ka teksture te pasur, te bute dhe perthithet shpejt nga lekura.
Availability: In stock
SKU: 10752

Bazuar ne Kompleksin e “Resilience Skin". Krem i pasur me ekstrakte te pishes Japoneze dhe gjalp Shea te cilet luftojne tharjen e lekures dhe humbjen e elasticitetit te shkaktuar nga ulja e nivelit te hormoneve. Me aplikimin e kremit, lekura do te duket e ushqyer, me kompakte, me shkelqim dhe shume vite me e re.

Rekomandohet: Per te forcuar elasticitetin e lekures dhe per te ruajtur bukurine dhe rinine edhe pas te pesdhjetave, duke permiresuar aftesine natyrale te lekures per te perballuar plakjen dhe demet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

Permban:

Kompleksi “Resilience Skin”: Sinergji mes perberesve te vecante si:

- Perberes aktiv nga petalet e trendafilit DAMASK: Nxisin rigjenerimin dhe aktivizimin e fibroblasteve.

- Polisakaride BIOTEKNOLOGJIKE: Kompesojne efektet e menopauzes ne lekure, duke permiresuar komunikimin midis epidermes dhe dermes.

Vitamina C: Antioksidant i fuqishem qe permireson shkelqimin e lekures dhe ndihmon ne parandalimin e njollave kafe.

Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe qafe ne mbremje, pas pastrimit te fytyres. Shmangni kontaktin me syte.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci ELBASANIElbasan Rr /L Hekurudha 0692211750
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.